Po raz 126. Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach miała przyjemność gościć członków Dyskusyjnego Klubu Książki 💕.
Tym razem omawialiśmy powieść Grażyny Jeromin-Gałuszki „Skończyły mi się oczy”. Już dawno uczestnicy spotkania nie byli tak jednomyślni – książka wszystkim bardzo się podobała. Nie bez powodu znalazła się wśród licznych tytułów rekomendowanych do dyskusji przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi 🙂.
Dziękujemy za miło spędzony czas i do zobaczenia wkrótce ❤️!