Nasz czytelnik Jaś odebrał dyplom Małego Czytelnika w ramach akcji „Mała książka – wielki człowiek”. To piękny, świąteczny prezent i kolejny krok na jego czytelniczej drodze.
Jaś dostał także nową kartę do zbierania naklejek oraz nową książeczkę – wybrał jedną z trzech naszych nowości. Idealna lektura na zimowe, świąteczne wieczory
Gratulujemy i życzymy Jasiowi wielu kolejnych spotkań z książkami – nie tylko od święta!